KANS MVA(VAHV.VAILLA)+FIN+LTU MVA
DREAM CHASER'S CIRENDA
s. 7.2.2001
VÄRI: black&tan
Näyttelytulokset
Tyyppi | Laatuarvostelu | Sijoitus | PU/PN | Muut merkinnät | Paikka ja aika | Tuomari |
---|---|---|---|---|---|---|
Kaikkien rotujen näyttely | VAL-ERI | VAK1 | PN1 | VSP | Heinola 20.8.2006 | UBROVA LIBUSE |
Kaikkien rotujen näyttely | VAL-ERI | VAK1 | PN1 | VSP | Kouvola 19.8.2006 | YRJÖLÄ JOUKO |
Ryhmänäyttely | VAL-ERI | VAK1 | PN2 | Tampere 18.9.2005 | KÄRDI MARET | |
Kansainvälinen näyttely | VAL-ERI | VAK3 | Helsinki 4.12.2004 | KIRSCHBICHLER HEIDI | ||
Kansainvälinen näyttely | VAL-ERI | VAK3 | Jyväskylä 20.11.2004 | HOLM MARIANNE | ||
Kaikkien rotujen näyttely | VAL-ERI | VAK1 | PN1 | VSP | Seinäjoki 24.10.2004 | YRJÖLÄ JOUKO |
Kansainvälinen näyttely | VAL-ERI | VAK1 | PN1 | VSP, CACIB | Seinäjoki 23.10.2004 | MOLIN NILS |
Ryhmänäyttely | VAL-ERI | VAK1 | PN1 | ROP | Helsinki 19.9.2004 | HOLM MARIANNE |
Ryhmänäyttely | VAL-ERI | VAK1 | PN1 | ROP | Tampere 12.9.2004 | MCDOWELL RODNEY |
Kaikkien rotujen näyttely | VAL-ERI | VAK1 | PN1 | VSP | Porvoo 11.9.2004 | PLATHAN TUULA |
Kaikkien rotujen näyttely | VAL-ERI | VAK1 | PN1 | ROP | Helsinki 4.9.2004 | ONSTENK-SCHENK ILONA |
Kaikkien rotujen näyttely | VAL-ERI | VAK1 | PN1 | ROP | Heinola 29.8.2004 | FINNE LENI |
Kaikkien rotujen näyttely | VAL-ERI | VAK1 | PN1 | VSP | TERVAKOSKI 21.8.2004 | PALOHEIMO ANNUKKA |
Kaikkien rotujen näyttely | VAL-ERI | VAK1 | PN1 | ROP | Raisio 14.8.2004 | DE WILDE AUGUST |
Kaikkien rotujen näyttely | VAL-ERI | VAK1 | PN1 | ROP | Joensuu 14.8.2004 | BÜRK HERMAN |
Ryhmänäyttely | VAL-ERI | VAK1 | PN1 | ROP | Nokia 8.8.2004 | SUNDE MARIT |
Kansainvälinen näyttely | VAL-ERI | VAK1 | PN1 | ROP, CACIB | Pori 31.7.2004 | PECOULT ALAIN |
Kansainvälinen näyttely | VAL-ERI | VAK4 | Helsinki 6.12.2003 | MOLIN NILS | ||
Kansainvälinen näyttely | VAL-ERI | VAK2 | Jyväskylä 15.11.2003 | BOSCH BAS | ||
Kaikkien rotujen näyttely | VAL-ERI | VAK1 | PN1 | ROP | Seinäjoki 26.10.2003 | VUORINEN RAINER |
Ryhmänäyttely | VAL-ERI | VAK1 | PN1 | ROP | Tampere 28.9.2003 | KHARATISHVILI NINA |
Kaikkien rotujen näyttely | VAL-ERI | VAK1 | PN1 | ROP | Porvoo 13.9.2003 | BISTER SOILE |
Ryhmänäyttely | VAL-EH | VAK1 | Lohja 7.9.2003 | HANNISTE LILIAN | ||
Ryhmänäyttely | VAL-EH | VAK1 | TERVAKOSKI 6.9.2003 | EEROLA TAPIO | ||
Kaikkien rotujen näyttely | VAL-ERI | VAK1 | PN1 | ROP | Helsinki 30.8.2003 | ULSTAD RIGMOR MARIA |
Kaikkien rotujen näyttely | VAL-EH | VAK1 | Heinola 24.8.2003 | RINGWALL GITTA | ||
Kaikkien rotujen näyttely | VAL-ERI | VAK2 | Kouvola 23.8.2003 | HEIKKINEN-LEHKONEN PAULA | ||
Kaikkien rotujen näyttely | VAL-ERI | VAK1 | PN1 | ROP | Joensuu 16.8.2003 | HARSANYI PETER |
Kaikkien rotujen näyttely | VAL-ERI | VAK1 | PN1 | VSP | Aura 16.8.2003 | PERRY JACKIE |
Kaikkien rotujen näyttely | VAL-ERI | VAK1 | PN1 | VSP | Kuopio 9.8.2003 | BRINK YVONNE |
Kaikkien rotujen näyttely | VAL-EH | VAK1 | Hämeenlinna 9.8.2003 | SINKO STEFAN | ||
Ryhmänäyttely | VAL-ERI | VAK1 | PN1 | VSP | Helsinki 12.7.2003 | HJORT LEIF-RAGNAR |
Kaikkien rotujen näyttely | VAL-ERI | VAK1 | PN1 | ROP | Karjaa 6.7.2003 | IVANISHEVA VALENTINA |
Kaikkien rotujen näyttely | VAL-ERI | VAK1 | PN1 | ROP | Tuusula 5.7.2003 | MUNTEAN PETRU |
Kaikkien rotujen näyttely | VAL-ERI | VAK1 | Pieksämäki 29.6.2003 | HOLM GUNNEL | ||
Kaikkien rotujen näyttely | VAL-ERI | VAK1 | PN1 | VSP | Laukaa 14.6.2003 | PASANEN OLAVI |
Ryhmänäyttely | VAL-ERI | VAK1 | PN1 | ROP | Savonlinna 8.6.2003 | JUSLIN JOHAN J. |
Kansainvälinen näyttely | VAL-ERI | VAK1 | PN1 | VSP, CACIB | Lahti 26.4.2003 | JUSLIN JOHAN J. |
Ryhmänäyttely | VAL-EH | VAK1 | Virrat 12.4.2003 | HOLM GUNNEL | ||
Kansainvälinen näyttely | VAL-EH | VAK3 | Tampere 15.3.2003 | TALVITIE MARJA | ||
Erikoisnäyttely | AVO-ERI | AVK1 | SERT, FIN MVA | Jaala 2.3.2003 | HEIKKINEN-LEHKONEN PAULA | |
Kansainvälinen näyttely | AVO-ERI | AVK2 | VASERT | Imatra 15.2.2003 | TAST HARRY | |
Ryhmänäyttely | AVO-EH | AVK1 | Pori 1.2.2003 | KAVCIC MARIJA | ||
Kansainvälinen näyttely | NUO-ERI | NUK1 | PN1 | VSP, SERT, CACIB | Turku 25.1.2003 | SKAAR TORBJÖRN |
Kansainvälinen näyttely | NUO-1 | NUK2 | Helsinki 7.12.2002 | BISTER SOILE | ||
Kansainvälinen näyttely | NUO-1 | NUK1 | PN3 | Jyväskylä 16.11.2002 | HAAPANIEMI ELINA | |
Kaikkien rotujen näyttely | NUO-1 | NUK1 | PN1 | VSP | Seinäjoki 26.10.2002 | DE WILDE AUGUST |
Ryhmänäyttely | NUO-1 | NUK1 | PN2 | Vantaa 13.10.2002 | TALVITIE MARJA | |
Kansainvälinen näyttely | NUO-1 | NUK1 | PN2 | CACIB | Oulu 12.10.2002 | KUUSISTO JUKKA |
Kaikkien rotujen näyttely | NUO-1 | NUK1 | PN2 | Porvoo 14.9.2002 | HAAPANIEMI ELINA | |
Kaikkien rotujen näyttely | NUO-1 | NUK1 | PN3 | Helsinki 7.9.2002 | SELIMOVIC IGOR | |
Ryhmänäyttely | NUO-1 | NUK1 | PN1 | ROP | Mynämäki 31.8.2002 | GRIFFA ADRIANA |
Ryhmänäyttely | NUO-1 | NUK1 | PN1 | ROP | Forssa 18.8.2002 | NILSSON KURT |
Kaikkien rotujen näyttely | NUO-1 | NUK1 | PN1 | ROP | Joensuu 17.8.2002 | RAITA RITVA |
Kaikkien rotujen näyttely | NUO-1 | NUK1 | PN2 | Turku 10.8.2002 | POLLET ROBERT | |
Kaikkien rotujen näyttely | NUO-1 | NUK1 | Tuusula 2.6.2002 | VANDONI GUIDO | ||
Ryhmänäyttely | NUO-1 | NUK1 | PN1 | VSP | Ikaalinen 1.6.2002 | BAKER MAURICE |
Kaikkien rotujen näyttely | NUO-2 | Hamina 25.5.2002 | CAMPBELL RALF | |||
Ryhmänäyttely | NUO-1 | NUK1 | PN2 | Jyväskylä 19.5.2002 | THOVAR Y DEL SOLAR ALFONSO | |
Kaikkien rotujen näyttely | NUO-1 | NUK2 | PN2 | Helsinki 18.5.2002 | BERGENDAHL GRETHE | |
Kansainvälinen näyttely | JUN-1 | JUK1 | PN4 | SERT | Lahti 27.4.2002 | NILSSON KURT |
Ryhmänäyttely | JUN-1 | JUK1 | Virrat 21.4.2002 | BISTER SOILE | ||
Ryhmänäyttely | JUN-1 | JUK1 | PN1 | VSP, SERT | Eura 14.4.2002 | THOMASSEN ANNEMARIE |
Kansainvälinen näyttely | JUN-1 | JUK1 | Tampere 16.3.2002 | KARLSDOTTER NINA | ||
Kansainvälinen näyttely | JUN-1 | JUK1 | Helsinki 8.12.2001 | IMBIMBO NICOLA |